O nas

APIRI.pl – marketing internetowy dla firm

 

Tworzenie stron firmowych

tanie strony firmoweHistoria Agencji APIRI.pl zaczyna się w 2007 roku, kiedy to postanowiliśmy ze swojego hobby stworzyć sposób na życie. Na początku naszego istnienia dzieliliśmy się z naszymi klientami pomysłami na ich strony www i wdrażaliśmy te pomysły w życie. W pierwszym okresie naszej działalności tworzyliśmy właściwie tylko proste strony firmowe, lecz z biegiem czasu zlecenia naszych klientów stały się coraz bardziej rozbudowane i wymagające więcej umiejętności, pracy i uwagi. Nasza oferta związana z tworzeniem stron, sklepów i serwisów internetowych cały cza ewoluuje i obecnie każdy może wybrać rozwiązanie, które dla jego profilu działalności będzie odpowiednie, a my postaramy się, aby strona była estetyczne, zgodna z najnowszymi trendami i jednocześnie generowała realne korzyści dla jej właściciela. W APIRI.pl każdego klienta traktujemy poważenie i właśnie dlatego w naszej ofercie dostępne są zarówno strony za 1zł, jak i rozbudowane dedykowane systemy dla firm. Co warte podkreślenia – większość firm, którym wykonaliśmy stronę internetową korzysta z oferowanej przez nas kompleksowej opieki nad stroną www, która to usługa zdejmuje z właściciela strony www całą odpowiedzialność i ciężar związany z obsługą strony i zapewnieniem jej dostępności i prawidłowego funkcjonowania.

Dowiedz się więcej:tworzenie stron informacje button

 

Opieka nad stronami www

APIRI.pl oferuje swoim klientom kompleksową opiekę nad ich firmowymi stronami internetowymi. W skład usługi wchodzą między innymi następujące działania:

  • wybór, zakup i odnawianie domeny internetowej
  • wybór, zakup i monitoring działania hositngu
  • cykliczne aktualizacje zawartości strony internetowej
  • monitoring działania i dostępności strony www w internecie
  • monitoring opinii na temat firmy, produktu lub usługi

Dowiedz się więcej:tworzenie stron informacje button

 

Pozycjonowanie stron

Bardzo szybko okazało się, że samo stworzenie i uruchomienie ładnej i funkcjonalnej firmowej strony internetowej nie wystarcza, aby internet stał się dla właściciela strony źródłem generującym realne korzyści. Strona bezwzględnie musi być promowana w sieci. Dlatego niemal od początku naszej działalności APIRI.pl oferuje swoim klientom usługę polegającą na optymalizacji i pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce internetowej. Bezsprzecznie największy udział w rynku „zapytań internetowych” miała i ma w dalszym ciągu wyszukiwarka Google. Sytuacja ta dotyczy zarówno polskiej, jak i wielu obcojęzycznych wersji Google i właśnie dlatego swoje działania pozycjonujące koncentrujemy w większości przypadków właśnie na wyszukiwarce firmy Google.

Więcej informacji o pozycjonowaniu stron:pozycjonowanie stron info button

 

Marketing internetowy

O ile pozycjonowanie jako takie przynosi od zawsze bardzo dobre wyniki dla wypromowanej w ten sposób strony, to marketing internetowy wciąż się rozwija i obecnie oferuje o wiele więcej innych, ciekawych rozwiązań. W APIRI.pl uważamy, że niezbyt rozsądne byłoby niekorzystanie z możliwości jakie dają najpopularniejsze narzędzie marketingu online dlatego właśnie stworzyliśmy kilka pakietów usług marketingowych, z których korzysta wielu naszych klientów. Pakiety działań z zakresu marketingu internetowego staraliśmy się stworzyć w taki sposób, aby zarówno mniejsze firmy, jak i duże przedsiębiorstwa mogły wybrać zakres usług dopasowany do swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się oferowanymi pakietami:marketng internetowy pakiety button

 

Dodaj komentarz

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube