Tanie strony firmowe

TANIE STRONY FIRMOWE

… już od 1 zł netto

 

tanie strony firmowe APIRIJako Agencja Promocji i Reklamy Internetowej zajmujemy się m.in. tworzeniem stron www dla małych firm oraz kompleksową obsługą w zakresie ich obecności i reklamy w Internecie. Niewielkie firmy, dzięki odpowiedniej stronie internetowej łatwiej wejdą na rynek i co najważniejsze lepiej się na nim wypromują.

 
 

Co oferujemy naszym klientom?

 

Strona firmowa za 1zł

Tworzone przez APIRI strony internetowe dla niewielkich firm lokalnych, a zamawiane wraz z pakietem usług marketingu internetowego kosztują tylko 1zł netto, a mimo to cechują się m.in.: indywidualnymi projektami graficznymi, nietuzinkowymi tekstami i wyjątkową domeną internetową. Za wydane w APIRI.pl 1 zł otrzymują Państwo gotową i w pełni funkcjonalną firmową stronę www. Mało tego – cena ta zawiera domenę i jej odnowienia, hosting i opiekę nad stroną przez cały czas trwania umowy. Opłata początkowa wynosi jedynie 1 zł netto, zaś opłaty miesięczne to wydatek rzędu 45 zł netto.

tworzenie stron www
 

Ekonomiczna strona internetowa

Rozwiązanie to kierujemy do osób, którym zależy aby kupić na własność niedrogą, ale estetyczną i w pełni funkcjonalną stronę internetową dla firmy. Strony te tworzymy w oparciu o ogólnodostępne zasoby informatyczne w postaci CMS oraz indywidualizowane pod względem graficznym szablony. Większość tych stron posiada możliwość wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Ceny takich stron zaczynają się już od 299 zł jeżeli wraz ze stroną klient zdecyduje się na wykupienie pakietu usług marketingowych.

tworzenie stron www
 

Strona „na zamówienie”

Strony tego typu tworzone są w oparciu o indywidualne projekty graficzne tworzone od podstaw według wytycznych klienta. Jako „silnik” tego typu stron internetowych wykorzystujemy nasz autorski systemie zarządzania zawartością strony CMS. Cena wykonania witryny z dedykowanym projektem graficznym oraz bazującej na autorskim systemie CMS zaczynają się od 1490 zł netto w przypadku pojedynczej wersji grafiki oraz od 2250 zł netto w przypadku grafiki responsywnej (osobne wersje na tablet i smartphone).

tworzenie stron www
 

Sklepy i portale internetowe

W APIRI.pl tworzymy również zaawansowane technologicznie sklepy internetowe oraz serwisy i portale tworzone w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta. Cena wykonania tego typu strony internetowej ustalana jest zawsze indywidualnie i zależy w głównej mierze od funkcjonalności jakie ma zawierać.

tworzenie sklepów internetowych
 

Dedykowane aplikacje online

Aplikacje dedykowane to serwisy internetowe zawierające nietypowe funkcje, których oczekuje nasz klient. W ramach tej usługi APIRI.pl wykonuje np. program do obsługi drukarni, aplikacje rezerwacyjne, aplikacje do zarządzania zadaniami, personelem, kalendarzem zadań bądź magazynem. Cena takiej usługi ustalana jest zawsze indywidualnie i zależy w głównej mierze od funkcjonalności jakie ma zawierać.

tworzenie dedykowanych aplikacji

Dodaj komentarz

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube