Marketing internetowy

MARKETING INTERNETOWY

 

facebook dla firm

Agencja Promocji i Reklamy Internetowej APIRI.pl proponuje swoim klientom szereg usług marketingu internetowego promujących stronę internetową wśród internautów oraz wpływających pozytywnie na ranking i pozycję strony internetowej w wyszukiwarce Google.

 
 

Co APIRI.pl oferuje swoim klientom?

APIRI.pl oferuje kilka rodzajów pakietów działań marketingu internetowego. Poniżej znajdują się opisy prowadzonych przez naszych specjalistów działań.

marketng internetowy pakiety button

 

Content marketing

Usługa polegająca na tworzeniu i  publikacji wartościowych artykułów sponsorowanych na portalach/blogach (tematycznych oraz/lub regionalnych) np. w formie poradników, informacji dotyczących Państwa działalności etc. W tym przypadku oprócz z linka wpływającego pozytywnie na pozycję Państwa strony w wyszukiwarce zyskujemy jednocześnie wzrost świadomości marki reklamowanej strony internetowej i co najważniejsze zyskujemy nowych potencjalnych klientów, którzy po przeczytaniu artykułu odwiedzą promowaną stronę internetową.

 

Buzz Marketing, czyli marketing szeptany

Jest to umieszczanie pozytywnych opinii o produkcie czy usłudze na forach internetowych, blogach itp. Jest to reklama polegająca na wywołaniu swoistego szumu – debaty o produkcie/firmie/usłudze, dzięki czemu zostaje on zapamiętany, a w efekcie kupiony. Buzz Marketing to tworzenie pozytywnego wizerunku marki i zdobywanie jej tzw. ambasadorów. Jest to reklama skierowana do osób poszukujących opinii na temat wybranych produktów właśnie na stronach typu forum czy blog. Jest doskonałym uzupełnieniem kampanii Adwords, reklamy w Google czy prowadzenia profili socialmedia dla firm.

 

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie to nic innego jak publikownanie wpisów dotyczących Państwa strony internetowej, firmy i oferty (wraz z linkiem wpływającym na wzrost pozycji w Google) w najpopularniejszych polskich katalogach internetowych typu onet.pl, interia.pl, gazeta.pl, gwiazdor.pl itd.

 

Zamieszczanie ogłoszeń pozycjonujących

 

Publikacja ogłoszeń w regionalnych i tematycznych portalach ogłoszeniowych wraz z Państwa ofertą oraz linkiem pozycjonującym wpływa dodatnio zarówno na pozycję strony w wyszukiwarce Google, jak i na ilość odwiedzin Państwa strony www przez potencjalnych klientów.

 

Socialmedia  dla firm

Usługa ta to nic innego jak zakładanie i prowadzenie firmowych profili w najpopularniejszych serwisach społecznościowych:

  • firmowy profil Facebook
  • firmowy profil Twitter
  • firmowy profil Google+

Ponad 8 milionów Polaków ma konto na Facebooku, a także spora grupa w pozostałych serwisach społecznościowych. Jest to potężna grupa odbiorców, których nie można w czasach olbrzymiej popularności portali społecznościowych zaniedbywać. Zakładanie i prowadzenie profili firmowych jest świetną, niemal darmową reklamą. Socialmedia dla firm pozwala zyskać duże grono potencjalnych nabywców.

 

Linki sponsorowane w Googlekampanie Adwords

Reklama idealna powinna trafiać tylko do klientów potencjalnie zainteresowanych dokonaniem zakupu naszego produktu lub usługi. Kampania Google Adwords to efektywna reklama w Google, nienatarczywa, zapadająca w pamięć, potrzebna tym, którzy poszukują w danym momencie reklamowanych produktów czy usług. Pojawia się dopiero przy wpisaniu w wyszukiwarkę odpowiedniego słowa kluczowego. Dlatego obok zakładania i prowadzenia firmowego Facebooka kampania Adwords jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy.

 

Inne formy reklamy według indywidualnych potrzeb Klienta

Oprócz prowadzenia socialmedia dla firm, reklamy w Google w ramach kampanii Adwords oraz działań content marketingu, czy buzz marketingu realizujemy cała gamę działań marketingowych dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Tworzymy strategie i dostosowujemy kampanie pod kątem optymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej :marketing online informacje button

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube