Strony www

Tanie strony internetowe

 

tanie strony internetowestrony www to nie tylko nazwa Twojej firmy. To także domena, która da taniej stronie internetowej unikalny, niepowtarzalny adres i sprawi, że Twoja nazwa uzyska bardziej profesjonalny charakter. Dodatkowo ułatwi kontakt z Twoją firmą, poprzez przyporządkowany do Twojej strony www adres e-mail. Strona internetowa z właściwą domeną jest bardziej wiarygodna i powoduje, że klienci łatwiej ją zapamiętują a tym samym wracają.

Kreator stron internetowych – czy to dobry pomysł?

 

Ponadto można ją stworzyć również za pomocą kreatora stron internetowych lub samemu zaprojektować darmową stronę www. Jednak projektowanie stron internetowych wymaga nie tylko wiedzy, zmysłu ale też czasu. Przewagą indywidualnej firmowej i taniej strony www nad bezpłatną stroną internetową jest gwarancja niepowtarzalności tej pierwszej.

Projektowanie stron internetowych – czy musi być drogie?

 

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Nie ważne czy będzie to droga, tania strona internetowa czy strona www za darmo. Sztampowa, nudna, nieczytelna lub – o zgrozo!! – nie otwierająca się bądź działająca wolniej niż urzędnik państwowy w godzinach pracy, działa na potencjalnego klienta odwrotnie niż zamierzano. Mimo iż dwoisz się i troisz żeby oferować najlepszy produkt w najlepszych cenach, zirytowany niedoszły klient prędzej odwiedzi stronę www Twojej konkurencji, niż cierpliwe będzie czekał aż Twoja bezpłatna strona internetowa zdradzi tajemnicę swojej zawartości. Jeśli jednak do tego dojdzie i jego oczom ukaże się nieudolny bohomaz z tekstem „najtaniej, najszybciej, najlepiej. Firma XYZ”, mimo wcześniej ogromnych chęci zakupu oferowanego przez Ciebie produktu czy usługi, zrezygnuje z obawy o Twoje kompetencje i… znowu odwiedzi stronę internetową Twojej konkurencji.

 

Jedynym rozsądnym wyjściem, aby uniknąć opcji „odwiedzi Twoją konkurencję”, jest zlecenie działań marketingowych profesjonalnej firmie, która kompleksowo zajmie się prowadzeniem Twojej kampanii w Internecie i spowoduje, że nawet mała miejscowość stanie się centrum swojego regionu.

Tworzenie firmowej strony internetowej

 

Oczywiście można też zdać się na swoją wiedzę i próbować samemu stworzyć to wszystko, co kryje się pod nazwą „marketing internetowy” Czyli stworzyć darmową stronę internetową lub skorzystać z szablonu stron www za darmo. Czy ma to sens? Przy założeniu, że posiadamy wymaganą wiedzę, być może tak. Jednak warto wziąć pod uwagę aspiracje swojej firmy, jej rozwój, czas potrzebny na jej rozbudowę, na zdobywanie nowych rynków i w nawale obowiązków na zawodność naszej pamięci. Prowadzenie działań marketingowych to nie tylko projektowanie bezpłatnych stron poprzez użycie kreatora stron www, ale też kupno i przedłużenie domeny, wybór i opłacanie hostingu, zakup skryptu strony, zaprojektowanie strony graficznej lub znalezienie projektanta, wymyślenie chwytliwego tekstu (lub znów znalezienie kogoś, kto wykona to za nas) i wreszcie zmaganie się z ewentualnymi problemami z serwerem. Tak naprawdę strona internetowa całkiem za darmo nie istnieje, ale tanie strony firmowe to przyszłość dla małych firm.

 

Wracając do rozwiązania, którym jest stworzenie darmowej strony www za pomocą np. kreatora stron internetowych, często też darmowych, więc i powielanych. Rozwiązanie nie  jest najlepsze dla firm ceniących indywidualizm i kreatywność. Przy spełnieniu pozostałych warunków typu serwer, hosting, pozycjonowanie – i tak tracimy w finalnym rozliczeniu. W oczach klientów darmowa strona www stworzona na przykład za pomocą kreatora stron to strona jak każda inna – nie zachęca do zakupów, ponieważ jesteśmy tacy jak wszyscy. Poza tym niczym się nie wyróżniamy, nie zapadamy w pamięć, więc nawet gdy klient chęci ma, powrót na naszą bezpłatną stronę nie jest pewny.

Tanie strony internetowe z przypadkowego źródła

 

A może kupić gotową stronę na aukcji internetowej za 200, czy 300 złotych? Niemal darmowa strona internetowa to też jakieś rozwiązanie, tyle że również kiepskie, bo skąd gwarancja, że identycznej prawie darmowej strony www nie będzie miał nasz największy konkurent?

Profesjonalna i indywidualna strona internetowa

 

Wreszcie zlecenie projektowania i wykonania profesjonalnej strony internetowej. Póki co najlepsze rozwiązanie, pytanie tylko czy stać nas na to aby jako niewielka, lokalna firma płacić kilka tysięcy za sam projekt?

Uff. Warto? A może znaleźć wśród powyższych propozycji optymalne rozwiązanie?

Strona firmowa – jakie rozwiązanie wybrać?

 

APIRI to połączenie profesjonalizmu i niskich cen. Gwarantujemy nie tylko zaprojektowanie taniej strony firmowej, ale też pełną jej obsługę. Nasza oferta skierowana jest do firm lokalnych, które dzięki naszemu wsparciu będą miały możliwość wypłynięcia na szerokie wody biznesu. Można to osiągnąć m.in. dzięki szeroko rozumianej kompleksowej obsłudze firmowych stron internetowych, w którą oprócz projektowania stron internetowych, ich aktualizacji wchodzi też pozycjonowanie w Google.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI NIEWIARYGODNYMI CENAMI !